Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.25 кг |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 745 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Особливості | Регулювання розміру; Внутрішній лоток; Колеса; Кришка з органайзером; Модульна система; Ребра жорсткості; Посилене дно. |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



