Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 67 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 46 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 67 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила циркулярна; Паралельний упор; Ключ для заміни пиляльного полотна; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 190 мм |
| Потужність | 1 410 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 518,65 ₴








