Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17.8 кг |
| Висота | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Розпилювальний верстат; Пиляльний диск ТСТ 48 зубців; Паралельний упор; Ключ; Картонна коробка; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 254 мм |
| Потужність | 1800 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Зелений |
| Частота обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 597,34 ₴




