Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 340 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шабельна пила; Два пиляльні диски для дерева (152 мм, 6ТРІ, 65 мкм); Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Напруга | 20 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 188,90 ₴

