Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 575 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Довжина | 440 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Свердлильний верстат; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Особливості | Тип привода Ремінний. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 548,85 ₴





