
Шурупокрут-дриль Metabo PowerMaxx sb 12 Set, 2x2Aч, кофр, набір приладдя (601036870)
13 366,10 ₴
- В наявності
- Код: 000183361
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 18 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Максимальний крутний момент | 40 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 366,10 ₴



