Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 426 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Шабельна пила; Високоякісне бідитне полотно для дерева; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Постачається без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 91 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 929,61 ₴








