Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.01 кг |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Акумулятор; Картонна коробка; Інструкція по експлуатації; Гарантійний талон. |
| Макс. ємність акумулятора | 6 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 635,64 ₴


