Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 210 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Міксер; Два плоских ключі; Картонне паковання. |
| Потужність | 1400 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Гвинт шпинделя: М14; Металевий корпус редуктора; Перемикач 2 хв швидкостей; 1-яке передавання 480 об/хв; 2-яке передавання 780 об/хв; Перемикач Вмик/вимк; Ергономічні ручки; Електронне регулювання швидкості; М'яка вставка на ручці. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 017,60 ₴


