Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 190 кг |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Станок; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 2 200 |
| Особливості | Розмір стрічкового полотна 3100x16x0.65 мм. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 900 ₴









