Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 965 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Станок; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 370 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 100 ₴




