Якщо ви столярний майстер, сантехнік або покрівельник, вам доводиться регулярно щось розпилювати та розрізати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шабельна пила; Пильне полотно/1x 8 TPI; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Тип ручна; Різновид шабельна; Тип двигуна щітковий; Глибина пропилу 80 мм; Кількість ходів на холостому ходу 2600 об./хв; 0.9 кг без акумулятора, 1.3 кг з акумулятором. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 098,49 ₴





