Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 0 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 15 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 0 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 26 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Зміни зміни в різних постачаннях; Диск по плитці; Ключ; Напрямна; Патрубок; Універсальний диск. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 85 мм |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Зелений |
| Частота обертів холостого ходу | 4250 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 298,37 ₴









