Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 173 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шліфмашина стрічкова; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,8 |
| Особливості | Джерело живлення: Електромережа; Напруга 220 В; Частота: 50 Гц; Додаткова ручка; Рівень шуму: 87 дБ; Блокування кнопки увімкнення; Обмеження пускового струму. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 696,73 ₴

