Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 82 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила стрічкова; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 750 |
| Особливості | Верстат призначений для розпилювання деревини та полімерів; Робочий стіл можна встановлювати під кутом; Пила характеризується великим вильотом рами та висотою розрізу; Збалансовані шківи стрічкової пили. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 150 ₴


