Верстат стрічковопильний для дерева MJ9 призначений для розпилювання та оброблення заготівок із дерева, ДСП, ДВП, фанери, фанеринних плит (далі — пиломатеріали) у побутових умовах і під час єдиного виробництва, і належить до настільних станків.
Проста конструкція забезпечує підвищену надійність і тривалий термін експлуатації верстата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Верстат стрічковопильний; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Потужність | 300 |
| Особливості | Максимальна висота заготовки 90 мм; Максимальна ширина заготівки 228 мм; Діаметр шківа 250 мм; Розмір пиляльного полотна (ДхШхТ) 1575х3-10х0,4 мм; Швидкість руху пиляльного полотна 10,6 м/с; Частота 50 GHz; Патрубок для під'єднання до витяжки 60 мм. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 420 ₴





