Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дриль; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальний крутний момент | 35 |
| Особливості | Тип акумулятора: Li-Ion; Регулювання крутного моменту 21+1; |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499,85 ₴


