Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 410 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Без акумуляторної батареї; Без зарядного пристрою; Інструкція. |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Товщина полотна: 0,5 - 1,4 мм |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993,70 ₴

