Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 323 мм |
| Довжина | 170 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторний гравер Einhell TE-MT 18/34 Li;Без акумулятора та зарядного пристрою; Набір аксесуарів із 55 предметів. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 208 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 929,61 ₴






