Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 275 мм |
| Діаметр диска | 125 |
| Довжина | 467 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Штроборіз; Сумка для зберігання для чистого й безпечного транспортування; Два алмазні різальні диски; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Потужність | 1,5 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 243 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 980,20 ₴








