Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Габарити | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | Лазерний нівелір Bosch Quigo; Акумулятор 1.5 В LR03 (ААА) — 2 шт.; Перехідник для швидкого монтування; Універсальний затискач ММ2; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон |
| Особливості | Напрямок променів: вертикаль/горизонталь; Випромінювання діода: 635 Нм, <1 мВт; Точність вимірювання — ±0.8 мм/м; Діапазон нівелювання — ±4 град; Час вирівнювання — 6 сек; Робочий діапазон (відстань) — 10 м; Робоча відстань лазерної точки — 10 м |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 423,76 ₴


