Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.72 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Акумулятори 2 шт.; Кейс. |
| Макс. ємність акумулятора | 5.000 А·год |
| Особливості | Сумісність з акумуляторним інструментом серії LXT. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 318,96 ₴

