Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.7 кг |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 70 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 110 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила торцювальна; Пиляльний диск/48 ТСТ; Струбцина; Пилозбірник; Ключ; Додатковий упор /2шт; Інструкція: Гарантійний талон. |
| Потужність | 2,2 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Кут повороту притискної планки | 90 град |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 997,30 ₴





