Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 184 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пилочка для дерева; Гарантійний талон; Інструкція; Паковання. |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Глибина пропилу (дерево): 150 мм; Глибина пропилу (метал): 10 мм; Товщина полотна: 0,5 - 1,4 мм. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 993,70 ₴

