Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 244 мм |
| Довжина | 435 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Міксер; Мішалка M14 (діам. 120 мм); Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 318 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 995,30 ₴









