Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 221 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Будівельний міксер; Віночок 100 мм; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 293 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 589,54 ₴


