Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 1 час |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління дерева | 16 мм |
| Діаметр свердління металу | 8 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторний шурупокрут 12 В; акумулятор 2,0 А·год; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Макс. ємність акумулятора | 2 А·год |
| Потужність | 200 |
| Особливості | Посадковий діаметр патрона: 3/8 дюйма |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088,90 ₴





