Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Макс. ємність акумулятора | 4 А·год |
| Особливості | Захист від перегріву; Кількість акумуляторів, що заряджаються 2 шт; Індикація зарядки; Час зарядки 35 хв; Сумісність з інструментом всі акумуляторні інструменти лінійки Bosch 18V Професіонал; В комплекті зарядний пристрій |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 998,80 ₴

