Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.25 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Станок; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Особливості | Частота мережі — 50 Гц; Кут нахилу наконечника свердла — 118 градусів; Клас ізоляції — II; Ступінь захисту — IP20. |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149,69 ₴

