Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.667 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Станок; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Особливості | Оброблюваний матеріал — для металу; Конструкція — переносні; Діаметр свердел: 3-16 мм; Клас — побутовий. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 309,77 ₴




