Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Картонна коробка. |
| Особливості | Клас — побутовий; Призначення: для електроінструменту для садової техніки; Питание - от сети (220 В); Кількість акумуляторів — немає в комплекті. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319,87 ₴

