Підлоговий верстат FDB Maschinen Drilling 25B призначений для свердління невеликих отворів діаметром до 25 мм. Апарат застосовується для свердлильних робіт з оброблення порівняно невеликих заготівок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 67 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Довжина | 340 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Свердлильний верстат; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 060 ₴





