Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.49 кг |
| Габарити | |
| Висота | 162 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Нівелір; Тримач RM 1 Professional; 3 батарейки 1,5 В LR6 (АА); Мішень; Вкладка; Чехол. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 173,38 ₴

