Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 310 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Багатофункційний інструмент; Ніж для заглибного різання; Ніж для різання врівень; Шліф-підошва; 6 х шліфлистів; Ключ; Адаптер; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Гартонна коробка; Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Частота колебаний 10000 кол/мин. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 998,60 ₴





