Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Шліфмашинка;3 шліфленти; Адаптер для під'єднання систем пиловидалення; Пилозбірник. |
| Особливості | Напруга акумулятора 18 В; Призначення для дерева, для металу; Гарантія 36 місяців; Без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 598,24 ₴



