Під час ремонту ми часто стикаємося з потребою видалити старе покриття з будь-якого матеріалу, підготувати стіни для подальшого оздоблення, вирівняти паркет тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 410 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шліфмашина стрічкова; Шліфувальна стрічка 1x60, 1x100 і 1x120; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Паковання. |
| Потужність | 0,8 |
| Особливості | Пилозбірник циклонного типу; Gripzone+ еластичне покриття; Значення вібрації 2.5 м/сек2. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 498,55 ₴








