Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15.76 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 415 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Верстат; картонна коробка; інструкція з експлуатації; гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 269,07 ₴





