Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 304 мм |
| Довжина | 443 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Шліфувальний круг/x2 (24/60). |
| Особливості | Зернистість диска: 60, 24. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 588,64 ₴


