Оброблення дерева є практично в будь-якій столярній, меблевій та будівельній справі. Це ціле мистецтво, яке вимагає якісного інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 181 мм |
| Довжина | 362 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Рубанок; Сумка; Ключи; Ніж ТСТ 2 шт; Пилозбірник; Пристосування для вибірки чверті; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Паковання. |
| Потужність | 0,6 |
| Особливості | Можливість перемикання напрямку викиду стружок вправо або вліво; 0.5-мм проточування для зняття фаски на литій передній підошві; Вимикач клавішного типу з покриттям. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
| Ширина | 187 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 898,71 ₴




