Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 18.03 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Висота | 755.000 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 50.000 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 80.000 мм |
| Довжина | 377.000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Циркулярна пила; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 250.000 мм |
| Потужність | 1 800,000 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Оброблюваний матеріал: для дерева; Максимальні оберти: 4250 об/хв; Тип встановлення: підлоговий; Паралельний упор; Розмір робочого столу: 580х555 мм; Діаметр витяжного штуцера: 36 мм. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 620.000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 702,93 ₴





