Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Верстат у комплекті; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 189,48 ₴









