
Комплект акумулятора + зарядний пристрій Einhell Twincharger Kit 18 V 4.0 Ah (4512112)
5 032,50 ₴
- В наявності
- Код: 000201937
+380 (93) 471-19-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 177 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумулятори — 2 шт.; Зарядний пристрій; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Макс. ємність акумулятора | 4 А·год |
| Особливості | Час заряджання — 75 хв; Макс. потужність — 900 Вт. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 032,50 ₴

