Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 182 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумулятор; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Макс. ємність акумулятора | 8 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 993,40 ₴




