Настільний верстат FDB Maschinen Drilling 16B призначений для свердління невеликих отворів діаметром до 16 мм. Апарат застосовується для оброблення порівняно невеликих заготівок, і використовується в приладобудуванні, ремонтних цехах, у майстернях навчально-виробних установ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 39 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Свердлильний верстат; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 040 ₴








