Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 48 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Довжина | 625 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Свердлильний верстат; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 275,40 ₴





