Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Вольтаж акумулятора | 18 В |
| Глибина пропилу 45 град. | 170 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 245 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила торцювальна -1шт; Мішок; Паковання; Інструкція користувача; Гарантійний талон. *Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять |
| Потужність | 2,2 |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Регулювання глибини пропилювання |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Кут повороту притискної планки | 47 град |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 997,70 ₴




