Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.2 кг |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 58 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 90 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила торцювальна; Пиляльний диск; Струбцина; Пилозбірник; Ключ; Додатковий упор; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Потужність | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Тип двигуна щітковий; Кут нахилу пили 47 град (регулювання); Глибина різання за 90 град. 300 мм/90 мм; Глибина різання за 45 град. 200 мм/58 мм; Захист від випадкового запуску; Блокування шпинделя. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Кут повороту притискної планки | 45 град |
| Частота обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 397,56 ₴




