Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій (для всіх акумуляторів серії Easy Flex); Паковання; Гарантійний талон |
| Особливості | Напруга акумулятора: 20 В; Ємність акумулятора: 3 А-год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648,90 ₴

