Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.94 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 210 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Полірувальна машина; Текстильна насадка; Синтетична насадка; Інструкція; Гарантійний талон; Постачається без акумулятора та зарядного пристрою. |
| Потужність | 0 |
| Особливості | М'які гумові накладки на корпусі. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291,77 ₴



