Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Постачається без акумулятора; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592,84 ₴




